Jaký šperk nosit v létě? Unikátní náramek Branelli!

Milé dámy,
uvažujete, jaký šperk si pořídit na letní měsíce? Mohu vám poradit! Díky korálkům Branelli můžete mít naprosto výjimečný náramek, který bude k létu přesně ladit. Využijte mnoha barevných skleněných korálků, přeci jen, barvy a léto, to jde dohromady. Nebojte se kombinovat - modrá a růžová, to je klasika (mimochodem má oblíbená), ale proč nezkusit i méně časté kombinace? Žlutá, zelená, oranžová, červená, je to jen na vaší představivosti! Parádu ale uděláte i s kontrastní klasikou "black&white" nebo s náramkem laděným do čisté bílé :)

Inspirovat se můžete např. těmito skleněnými korálky - pokud na obrázek najedete myší, zobrazí se Vám číslo produktu, pod kterým korálek najdete!

A co teprve kovové korálky! Ty vám náramek vyladí k naprosté dokonalosti. Můžete si vybrat z mnoha motivů a svůj náramek tak přizpůsobit svému stylu. Ať už ráda cestujete, nebo na svém náramku chcete léto samotné, jde to! Cestovatelky mezi Vámi jistě ocení třeba tyto korálky:

 A pro milovnice léta jako takového? I pro ty mám "to pravé", podívejte:

Ať už tedy toužíte po veselém, barevném náramku plném roztomilých letních motivů či po elegantním jednobarevném s letními náznaky, v eshopu Korálky Branelli si vyberete! Já jsem si pro Vás 2 příklady připravila, co myslíte? A který letní korálek se Vám líbí nejvíce? Napište do komentáře! :)

denisa2

 


 

Letní rady na závěr:

  • s korálky Branelli se rozhodně nekoupejte, přeci jen, bižuterii voda nesvědčí!
  • svůj Branelli šperk noste pouze ven, je zbytečné si ho brát na doma a déle Vám pak vydrží!
  • pozor na parfém - doporučuji ho (pokud máte náramek) nenanášet na zápěstí, může narušit povrch Vašeho šperku!