Do jaké barvy ladit náramek? Aneb symbolika barev korálků

Každá z nás má svou oblíbenou barvu - některé z nás si libují v sladké růžové, jiné v čistě bílé, další dáváme přednost tajemné černé nebo zářivě modré. Každá barva má tolik odstínů, kolik máme my ženy nálad a chutí. A všechny barvy mají nějakou svou symboliku. Pojďme se blíže podívat, co která barva znamená :)

Bílá barva...

symbolizuje čistotu, nevinnost, svěžest, dokonalost, otevřenost, upřímnost. Bílá barva je úžasná v tom, že ji můžete kombinovat s jakoukoliv jinou barvou a náramek vám krásně prosvětlí.

118 (1)

Černá barva...

je barvou, značící tajemno, formálnost, profesionálnost, eleganci, citlivost a mystično. Stejně jako barvu bílou ji můžete kombinovat s jakoukoliv jinou barvou, černá Vám pak náramek "potemní" a dodá mu záhadný nádech.

120 (1)

Růžová barva...

je symbolem romantiky, štěstí, lásky, něhy, mírnosti, jemnosti a sentimentality. Růžová je sladká a krásně se hodí k mnoha variantám oblečení. V kombinaci s bílou barvou vypadá pak náramek úžasně něžně a "barbínkovsky".

67 (1)

Modrá barva...

je barvou svobody, inspirace, klidu, spolehlivosti, důstojnosti, rozvážnosti a duchaplnosti. Modré náramky jsou úžasné ať už ve světlé, nebo tmavé variantě. V kombinaci s džínovinou jsou náramky krásným doplňkem Vašeho outfitu!

85

Zelená barva...

symbolizuje přírodu, soucit, náklonnost, vyrovnanost a zmírňuje stres. Zelená barva se dá na náramku krásně kombinovat například se žlutou a takové náramky vypadají krásně přirozeně a vesele.

105

Žlutá barva...

je symbolem pro radost, pozitivno, veselost, svobodu, rozjařenost a uklidňuje nervy. Díky tomu je také skvělá pro rozvoj intelektu a kreativity. Žlutá barva náramek vždy krásně rozzáří a dodá mu jas, je úžasná především do teplých měsíců.

109

Fialová barva...

je barvou magie, duchovna, vitality a vzrušení či také vášně a srdečnosti. Tato éterická barva je motivující avšak zároveň uklidňuje a přináší dobrý spánek. Fialová je barvou tvořivých umělkyň s originálním viděním světa. Podle toho také mnohdy fialové náramky vypadají, fialová barva se totiž krásně kombinuje s mnoha dalšími barvami.

114 (1)

Červená barva...

symbolizuje sebevědomí, energii, impulzivnost, životní sílu, radost a vzrušení. Nejlépe k ženě přitahuje pohledy opačného pohlaví a pro muže působí z barev nejpřitažlivěji. Červená je barvou extrovertů, zábavy a vitality. Červené korálky náramku dodají švih a vášeň, nejsou však nejprodávanějšími - není se jich však proč bát! 

96 (1)

Oranžová barva...

vyjadřuje vitalitu, štěstí, vytrvalost a sílu. Podporuje v člověku kreativitu a elán, po zdravotní stránce má pak dokonce pomáhat v léčení. Oranžové korálky jsou veselé a náramek "proteplí" barvou letního západu slunce nad oceánem... :)

86

Hnědá barva...

je barva symbolizující řád, společenské postavení, luxus, stabilitu, eleganci, avšak i lásku k přírodě. Hnědou barvu si většinou oblíbí lidé klidné a milé povahy. Korálky s jakoby dřevěným podkladem jsou úžasně originální a náramku dodají jedinečný ráz.

031A

Tyrkysová barva...

je kombinací zářivě zelené a modré barvy, symbolizuje svobodnou duši, sebevědomí, spontánní chování, ale i bezbřehou fantazii či mládí a mírumilovnost. V mém eshopu je to jedna z nejoblíbenějších barev korálků a na náramku vždy vypadá úžasně rozzářeně. Její kombinování s jinými barvami je pak úplně jednoduché, jelikož se tyrkys hodí k mnoha z nich.

76 (1)

Šedá barva...

je barvou opatrnosti, neutrality, ochoty ke kompromisům avšak i cílevědomosti a objektivity. Tato barva také vnáší stabilitu do mezilidských vztahů. S touto "barvou stínů" se skvěle kombinují všechny možné další barvy a náramku dodává šedá barva na eleganci.

S063 (2) 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení