Jak se starat o korálky Branelli?

Nebojte se, pravidla možná vypadají na první pohled složitě, ale stačí se řídit jednoduchou radou - noste korálky Branelli jen tehdy, pokud s nimi chcete zazářit, nikoliv stále.
Proč nosit náramek doma a mýt s ním nádobí? To vám ho stejně nepochválí :) Raději náramek noste jen ven - tak vám vydrží mnohem déle!

Korálky Branelli jsou bižuterie, proto stojí korálek místo 800Kč jen 40Kč a tudíž se o ně musíte starat více, než o drahé šperky z drahých kovů. Postříbření korálků Branelli není trvalé, časem se korálky ošoupají a změní barvu na měděnou. Pokud se ale o korálky budete starat, jak uvádím, tento proces může trvat i několik let!

Aby Vám korálky vydržely co nejdéle krásné, dodržujte následující pravidla:

  • korálky nenamáčejte - voda, parfém, mýdlo, čistící prostředky - žádná tekutina korálkům nesvědčí a zkracuje jejich životnost

  • korálky nestříkejte parfémem - pokud jste zvyklá nanášet parfém na zápěstí, nepoužívejte zápěstí, na němž máte náramek - parfém narušuje vrstvu postříbření na vašich špercích

  • náramek nenoste doma - po příchodu domů náramek sundejte a nasaďte opět před odchodem do společnosti - tak zabráníte zbytečnému ošoupávání korálků

  • náramek nenoste při sportování - nadměrné pocení narušuje vrstvu postříbření korálků a tudíž zkracuje jejich životnost

  • náramek nenoste na dovolené - ani pot, ani mořská voda bižuterii nesvědčí... na večerní zábavu ale náramek určitě vzít můžete! :)

  • nenechávejte náramek ve vlhkém prostředí - koupelna není to pravé místo, kde nechávat šperky, když je nenosíte

 

Uvedené rady platí především pro kovové korálky a náramky Branelli, skleněné korálky jsou takřka nesmrtelné a tudíž je můžete nosit bez větších omezení - pozor ale, i skleněné korálky mají postříbřené středy, tudíž na plavání to není... :)

 


DALŠÍ DŮLEŽITÉ INFORMACE 

Korálky Branelli, náramky, prsteny i všechny další šperky jsou BIŽUTERIE. Tudíž jsou všechny kovové části 
pouze POSTŘÍBŘENÉ, nikoliv stříbrné - tomu odpovídá i jejich nízká cena.

 Vnitřní rozměr korálků je zhruba 4-5mm, korálky je tak možné navlékat na různé značkové náramky,
např. Pandora, Trollbeads apod. - JSOU PLNĚ KOMPATIBILNÍ!

Zarážky mají jak ozdobný, tak i praktický charakter - díky silikonovému vnitřku udrží korálky na náramku, 
na stanoveném místě a usnadňují nandavání a sundavání náramku. Ozdobné safety řetízky nemají závit a je tedy nutné
je vždy umístit před zarážky, aby mohly správně bránit ztrátě náramku.

Náramek zvolte o 2-3cm delší, než je obvod Vašeho zápěstí! Více viz. Jakou zvolit velikost náramku?


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení