O korálcích Branelli

Korálky Branelli jsou nádherné šperky, které Vám dovolí ukázat Vaši výjimečnost.
Každý šperk, který s jejich pomocí stvoříte, je originál a vypovídá o Vás. Ať už jste prožila životní milník – promoci, svatbu, miminko nebo třeba jen milujete zvířata, čtení, cestování, každá událost či záliba může být vyobrazena na Vašem náramku. Skleněné varianty všech barev pak vybízí k dokonalému sladění s Vaším každodenním outfitem.
Díky variabilitě šperků Branelli budete nosit každý den úplně novou ozdobu! Každý den si svůj náramek, či náhrdelník nebo i náušnice, vyladíte přesně ke svému oblečení, či dle nálady anebo i události, jež Vás v ten den čeká! Navléct na šperk různé korálky je velice jednoduché a vyměněné je budete mít za pár chvil! Šperky Branelli podporují originalitu každé ženy. Šperk, který si pořídíte přesně odpovídá Vašemu vkusu, ale nejen to, může i mnohé napovědět o Vás. Pořiďte si na náramek odpovídající korálky a ukažte každému svůj krásný příběh

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE 

Korálky Branelli, náramky, prsteny i všechny další šperky jsou BIŽUTERIE. Tudíž jsou všechny kovové části 
pouze POSTŘÍBŘENÉ, nikoliv stříbrné - tomu odpovídá i jejich nízká cena.

Proto korálky nenamáčejte do vody a snažte se o ně starat co nejlépe - např. není vhodné na ně stříkat parfém, lak na vlasy apod., či je nosit při sportování (nadměrné pocení jim nedělá dobře). Nenechávejte také své korálky v koupelně, kde je vlhko a pro co nejdelší udržení krásného a bezvadného vzhledu je "nasaďte před odchodem z domu a sundejte hned po Vašem návratu"! :)

 Vnitřní rozměr korálků je zhruba 4-5mm, korálky je tak možné navlékat na různé značkové náramky,
např. Pandora, Trollbeads apod. - JSOU PLNĚ KOMPATIBILNÍ!

Zarážky mají jak ozdobný, tak i praktický charakter - díky silikonovému vnitřku udrží korálky na náramku, 
na stanoveném místě a usnadňují nandavání a sundavání náramku. Ozdobné safety řetízky nemají závit a je tedy nutné
je vždy umístit před zarážky, aby mohly správně bránit ztrátě náramku.

Náramek zvolte o 2-3cm delší, než je obvod Vašeho zápěstí! Více viz. Jakou zvolit velikost náramku?


 
O korálcích Branelli

Korálky, které si můžete koupit zde v eshopu dovážím ze zahraničí pouze po několika kusech. Jde mi o originalitu tvořených šperků a splnění všech individuálních přání, proto nedbám na kvantitu, ale především na dokonalost každého kousku. Na těchto stránkách tedy nenaleznete žádné tuctové korálky, které se dají nakoupit po stovkách kusů "za pakatel", naleznete zde pečlivě vybrané výjimečné kousky. Je tedy téměř nemožné, že potkáte jinou ženu, která by ode mě měla stejný šperk, jako máte vy. Buďte výjimečná!

collagek1  collagev0

collage2  collagez3

Korálky Branelli jsou šperky bižuterní - všechny kovové části jsou tedy pouze postříbřené a nikoliv stříbrné, tomu odpovídá také nízká cena šperků. Korálků existuje nespočet druhů, skleněné, keramické, kamenné, fimo, dřevěné, akrylové, hladké, s 3D výstupky, broušené, šišaté, lepené... a dokonce i hravá, roztomilá zvířátkaDůležité jsou ale také korálky celokovové. Jejich podoba může být téměř jakákoliv - od stromečku, srdíčka, psa, ryby, kabelky, po jen stříbrné ozdobné válečky, případně doplněné skleněnými kamínky. Také jsou celokovové s visacím přívěskem, opět zcela odlišné od všech ostatních. Tyto korálky se navlékají ke skleněným a oživují tak Vaše šperky, kterým dodávají Váš vlastní osobitý ráz.

965900924_b2c45fd6d53010e6

Další důležitou součástí šperků Branelli jsou zarážky se silikonovým vnitřkem, jež zabraňují korálkům cestovat po náramku či řetízku. Také při rozepnutí šperku zabrání rozsypání korálků. 

965916786_a042a011a372461e

Korálky se navlékají na speciální náramky a řetízky, lze je dát na speciální prstýnky nebo i na náušnice či třeba přívěsky na klíče.

965974624_6cd66c37505c401a