O mně

Zajímá Vás, kdo v eshopu "stojí za pokladnou"?

Mé jméno je Denisa...

Jmenuji se Denisa Špetlíková a přestože jsem roku 2015 dostudovala magisterské studium ekologie na Karlově Univerzitě, nyní podnikám a provozuji několik eshopů. Na tom nejdéle fungujícím (a mému srdci nejbližším) se právě nacházíte! Bydlím s přítelem v Praze, miluji čtení až do rána a teplé počasí. Oba pracujeme z domova, takže velice často propadáme workoholismu, tak se nedivte, když ode mě budete dostávat emaily ve 3 ráno... :)

Korálky se zabývám již od ledna roku 2010, kdy jsem je začala sbírat a přebytky jsem prodávala na aukčním serveru (zajímavostí je, že nejmenovaná dánská společnost se v ČR objevila až v říjnu 2010, asi se nechali inspirovat... :)). V té době jsem si také založila prezentační stránky pro svou sbírku, kam ale chodilo velké množství žen, které také toužily po krásných korálcích :) Ve volném čase jsem jim začala úžasné náramky sestavovat a pak, v roce 2013, vznikl můj první eshop! Na jeho vývoj až do dnešního dne se můžete podívat na konci článku. 

Můj první nafocený korálek a mé náramky z roku 2010. 

Mým koníčkem jsou už od raného věku počítače a vše kolem hardwaru a softwaru mi je tak velmi blízké - proto ani vytvoření eshopu nebyl tak velký problém a ráda jsem se naučila něco nového. Byl to pro mě životní zlom, poprvé jsem věděla, co přesně chci v budoucnosti dělat. A také to dělám a své služby stále zlepšuji :) Od roku 2010 (nejprve jako blog, poté už jako eshop) až do roku 2017 jsem využívala úžasných služeb portálu eStránky.cz, vděčím jim za mnohé, pomohli mi s čímkoliv jsem potřebovala a dokonce si mou stránku vybrali k propagaci v časopisech Vlasta a Překvapení. Také o mých stránkách napsali úžasný článek :) <3

aaa

Vzhled svého eshopu jsem několikrát změnila - s grafickými návrhy mi vždy pomohl přítel - grafik a lektor grafického programu CorelDraw - Alexander Šafařík-Pštrosz a v červenci roku 2016 jsem dospěla k rozhodnutí, že to chce další změnu. Tentokrát však takovou, která nezmění jen vzhled, ale VŠE. Změnu, která mým zákazníkům usnadní a zpříjemní nákup, změnu, která mi dovolí nabídnout více služeb! A tak jsem se rozhodla přejít k Shoptet.cz, firmě, která má pod svými křídly přes 10 tisíc eshopů a prostě "ví jak na to"... :) Tento nový eshop jsem otevřela 30.1.2017, tedy přesně 7 let poté, co jsem se seznámila s korálky. 

stranky2

Vývoj eshopu v posledních letech - provozovatel eStranky.cz

 A nový eshop, teď jste tady - snad se Vám tu líbí!! :)

2017

 

 Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých korálků budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

Pokud vidíte jakoukoliv možnost zlepšení mého eshopu a mých služeb, neváhejte se mi ozvat - jsem tu pro Vás :)

denisa2

 DSC_0129b

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení