O mně

Zajímá Vás, kdo v eshopu "stojí za pokladnou"?

Mé jméno je Denisa...

Jmenuji se Denisa Šafaříková-Pštroszová a přestože jsem roku 2015 dostudovala magisterské studium ekologie na Karlově Univerzitě, jsem se synem doma na "rodičovské" a podnikám - provozuji tento skvělý eshop. Bydlím s manželem a synem v okrese Praha-východ, miluji čtení až do rána a teplé počasí. Oba s manželem pracujeme z domova, ale workoholikem už je nyní jen on, mě většinu času zabere ten malý ďáblík, který s námi žije ... :)

Korálky se zabývám již od ledna roku 2010, kdy jsem je začala sbírat a přebytky jsem prodávala na aukčním serveru (zajímavostí je, že nejmenovaná dánská společnost se v ČR objevila až v říjnu 2010, asi se nechali inspirovat... :)). V té době jsem si také založila prezentační stránky pro svou sbírku, kam ale chodilo velké množství žen, které také toužily po krásných korálcích :) Ve volném čase jsem jim začala úžasné náramky sestavovat a pak, v roce 2013, vznikl můj první eshop! Na jeho vývoj až do dnešního dne se můžete podívat na konci článku. 

Můj první nafocený korálek a mé náramky z roku 2010. 

Mým koníčkem jsou už od raného věku počítače a vše kolem hardwaru a softwaru mi je tak velmi blízké - proto ani vytvoření eshopu nebyl tak velký problém a ráda jsem se naučila něco nového. Byl to pro mě životní zlom, poprvé jsem věděla, co přesně chci v budoucnosti dělat. A také to dělám a své služby stále zlepšuji :) Od roku 2010 (nejprve jako blog, poté už jako eshop) až do roku 2017 jsem využívala úžasných služeb portálu eStránky.cz, vděčím jim za mnohé, pomohli mi s čímkoliv jsem potřebovala a dokonce si mou stránku vybrali k propagaci v časopisech Vlasta a Překvapení. Také o mých stránkách napsali úžasný článek :) <3

aaa

Vzhled svého eshopu jsem několikrát změnila - s grafickými návrhy mi vždy pomohl manžel - grafik a lektor grafického programu CorelDraw - Alexander Šafařík-Pštrosz a v červenci roku 2016 jsem dospěla k rozhodnutí, že to chce další změnu. Tentokrát však takovou, která nezmění jen vzhled, ale VŠE. Změnu, která mým zákazníkům usnadní a zpříjemní nákup, změnu, která mi dovolí nabídnout více služeb! A tak jsem se rozhodla přejít k Shoptet.cz, firmě, která má pod svými křídly přes 10 tisíc eshopů a prostě "ví jak na to"... :) Tento nový eshop jsem otevřela 30.1.2017, tedy přesně 7 let poté, co jsem se seznámila s korálky. 

stranky2

Vývoj eshopu v posledních letech - provozovatel eStranky.cz

 A nový eshop, teď jste tady - snad se Vám tu líbí!! :)

2017

 

 Věřím, že se Vám nakupování u mě bude líbit a z mých korálků budete mít Vy i Vámi obdarovaní radost!

Pokud vidíte jakoukoliv možnost zlepšení mého eshopu a mých služeb, neváhejte se mi ozvat - jsem tu pro Vás :)

denisa2

 DSC_0129b

DSC_8824 (2) - kopie