Reference

Nejvíce o mých spokojených zákaznících vypovídá Heureka.cz, kde najdete mnoho pozitivních recenzí:)

 images


 

Mnoho ohlasů však dostávám pouze na email a tyto emaily jsou pro mě také velice důležité!
Vždy mi zlepší náladu a ráda se k nim vracím, protože mi dobíjejí baterky :)

Velice Vám za ně děkuji, milé dámy (a pánové), je mi potěšením s Vámi každodenně obchodovat :) 

 

...radost z korálků mě ještě neopustila. Vaše práce Vám musí přinášet tolik radosti. Trochu závidím :)

 paní Božková

...včera večer jsem navštívila společenskou akci. Poměrně snadno jsem vybrala oblečení, boty a účes. A pak to začalo. Potřebovala jsem sladit korálky. Ještě, že jsem měla čas na přípravu. Uvědomila jsem si, jak hezkou a vděčnou práci máte. Alespoň to tak zvenku vypadá. Korálkům zdar!

paní Božková

 

...zásilka dorazila a jsem nadmíru spokojena, myslím, že budu váš stálý zákazník. Kam přijdu, tam korálky obdivují a všichni chválí, že jsou od Pandory jen těžko k rozeznání. Jelikož jsem učitelka, již si mé nové "parády" všimly i mé žačky a okamžitě chtěly adresu vašeho obchodu.

 paní Pešková

 ...dnes mi dorazilo Vámi zaslané zboží….rychlý obchůdek až jsem byla v šoku že už to mám doma a zboží je nádherné…

paní Hanka D.

...moc děkuji za korálky i náramek, neskutečná rychlost, všechno krásně zabalené, v pořádku odeslané, korálky nádherné a krásný dáreček k tomu. Moc Vám děkuji, nadělila jsem si k narozeninám a nelituji, rozhodně jeden z nejlepších dárků. Brzy si zase nechám něco objednat, jedním slovem BOMBA!

paní Váňová

Chci Vám velmi poděkovat za nový náramek, který jsem již obdržela a opět za dárečky od Vás. Jste  moc milá a já jsem Vaší ochotou a vstřícností velmi potěšena, s takovým přístupem se již člověk dnes moc nesetká...

paní Zavadilová

 ...balík mi prišiel a korálky sú naozaj krásne a celý náramok vyzerá presne podľa očakávania. :)

paní Moserová

 

... velice mně potěšilo, že se v dnešní době najde ještě někdo s tak milým  přístupem k zákazníkům. Vnučky měly velkou radost a korálky rozdělily tak, že složily jeden náramek i pro mně. Určitě to nebyl náš poslední nákup u Vás.

paní Růčková 

 

...jsem nadšená z těch modrých růžičkových - pro mne krásná barva a ty plastové jsou krásné všechny děkuji. Těm modrým proužkatým říkám námořníčči. Také mě dostala kovová ovečka!! A ze čtyřlístků mám náušnice a................a ..............a ................ :) ............... Děkuji!

paní Růžičková 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení