Hodnocení

Nejvíce o mých spokojených zákaznících vypovídala Heureka.cz, dokud tedy po covidu nepřestaly chodit recenze 😅, najdete jich tam mnoho :)

 images


 

Mnoho ohlasů však dostávám pouze na email a tyto emaily jsou pro mě také velice důležité!
Vždy mi zlepší náladu a ráda se k nim vracím, protože mi dobíjejí baterky :)

Velice Vám za ně děkuji, milé dámy (a pánové), je mi potěšením s Vámi každodenně obchodovat :) 

 

...radost z korálků mě ještě neopustila. Vaše práce Vám musí přinášet tolik radosti. Trochu závidím :)

 paní Božková

...včera večer jsem navštívila společenskou akci. Poměrně snadno jsem vybrala oblečení, boty a účes. A pak to začalo. Potřebovala jsem sladit korálky. Ještě, že jsem měla čas na přípravu. Uvědomila jsem si, jak hezkou a vděčnou práci máte. Alespoň to tak zvenku vypadá. Korálkům zdar!

paní Božková

 

...zásilka dorazila a jsem nadmíru spokojena, myslím, že budu váš stálý zákazník. Kam přijdu, tam korálky obdivují a všichni chválí, že jsou od Pandory jen těžko k rozeznání. Jelikož jsem učitelka, již si mé nové "parády" všimly i mé žačky a okamžitě chtěly adresu vašeho obchodu.

 paní Pešková

 ...dnes mi dorazilo Vámi zaslané zboží….rychlý obchůdek až jsem byla v šoku že už to mám doma a zboží je nádherné…

paní Hanka D.

...moc děkuji za korálky i náramek, neskutečná rychlost, všechno krásně zabalené, v pořádku odeslané, korálky nádherné a krásný dáreček k tomu. Moc Vám děkuji, nadělila jsem si k narozeninám a nelituji, rozhodně jeden z nejlepších dárků. Brzy si zase nechám něco objednat, jedním slovem BOMBA!

paní Váňová

Chci Vám velmi poděkovat za nový náramek, který jsem již obdržela a opět za dárečky od Vás. Jste  moc milá a já jsem Vaší ochotou a vstřícností velmi potěšena, s takovým přístupem se již člověk dnes moc nesetká...

paní Zavadilová

 ...balík mi prišiel a korálky sú naozaj krásne a celý náramok vyzerá presne podľa očakávania. :)

paní Moserová

 

... velice mně potěšilo, že se v dnešní době najde ještě někdo s tak milým  přístupem k zákazníkům. Vnučky měly velkou radost a korálky rozdělily tak, že složily jeden náramek i pro mně. Určitě to nebyl náš poslední nákup u Vás.

paní Růčková 

 

...jsem nadšená z těch modrých růžičkových - pro mne krásná barva a ty plastové jsou krásné všechny děkuji. Těm modrým proužkatým říkám námořníčči. Také mě dostala kovová ovečka!! A ze čtyřlístků mám náušnice a................a ..............a ................ :) ............... Děkuji!

paní Růžičková